Експерт шосе

15 років виробничого досвіду
je

Чвертьфінал Чемпіонату світу народився. Марокко став найбільшою темною конячкою!

Сьогодні рано вранці за пекінським часом після 120 хвилин основного часу та серії пенальті збірна Марокко перемогла Іспанію із загальним рахунком 3:0, ставши найбільшою темною конячкою цього чемпіонату світу!
В іншій грі Португалія несподівано обіграла Швейцарію з рахунком 6:1, а Гонсало Рамос зробив перший «хет-трик» цього кубка».

Поки що чвертьфінали ЧС всі народжені!Дивно, але найчорнішою темною конячкою стало Марокко.
微信图片_20221208145208    Після Чемпіонату світу з футболу в Росії чотири роки тому збірна Іспанії знову впала перед пенальті.У них є вільний час, але їм не вистачає зміни ритму та можливості завершити гру.

У збірній Іспанії є багато талантів, наприклад 18-річний Гарві, який є наймолодшим гравцем у плей-офф Чемпіонату світу з часів «короля» Пеле в 1958 році.

Але через свою молодість цій команді ще потрібен час, щоб влаштуватися.І Іспанія, і Німеччина наполягають на стилі пасу та контролю,

але тепер схоже, що їм потрібні більш здібні нападники, щоб перетворити перевагу на перемогу.
微信图片_20221208150237
В останній день 1/8 фіналу чисте Марокко об’єдналося з дикою Португалією, щоб вийти до топ-8!

Зараз до кінця Чемпіонату світу залишилося 8 ігор.Після ажіотажу та шуму на початку змагань,
нинішній Чемпіонат Світу - це найвищий у світі рівень зеленої вирішальної битви!

Подивіться на наступні ігри: Британія та Франція, Аргентина PK Голландія, 5-зіркова Бразилія, вирішальна битва, яка посіла друге місце,

5 армій щитів проти великої темної конячки.Хто з них не по душах?

Мабуть, можна сказати, що справжній Чемпіонат світу розпочався віднині!

Час публікації: 08 грудня 2022 р