Експерт по шосе

15 години опит в производството
е

Родени са четвъртфиналите на световното първенство Мароко стана най-големият тъмен кон!

Рано тази сутрин пекинско време, след 120 минути редовно време и изпълнение на дузпи, Мароко елиминира Испания с общ резултат 3:0, превръщайки се в най-големия тъмен кон на това Световно първенство!
В друг мач Португалия неочаквано победи Швейцария с 6-1, а Гонсало Рамос направи първия "хеттрик" за тази купа".

Досега четвъртфиналите на световното първенство са родени!Изненадващо, Мароко се превърна в най-черния тъмен кон.
微信图片_20221208145208    След световното първенство в Русия преди четири години испанският отбор отново падна пред бялата точка.Имат свободно време за притежание на топката, но им липсва смяната на ритъма и способността да завършат мача.

В испанския отбор има много таланти, като 18-годишният Гарви, който е най-младият титуляр в елиминациите на световното първенство след "краля" Пеле през 1958 г.

Но поради младостта си, този отбор все още се нуждае от време, за да се установи.И Испания, и Германия настояват за стил на подаване и контролиране,

но сега изглежда, че имат нужда от повече способни нападатели, за да превърнат предимството в победа.
微信图片_20221208150237
В последния ден от осминафиналите, чистото Мароко си даде ръка с дивата Португалия, за да продължи към топ 8!

Сега остават само 8 мача от Световното първенство.След вълнението и шума в началото на състезанието,
текущата Световна купа е най-високото ниво в реалния свят на зелена решителна битка!

Обърнете внимание на следващите игри: Великобритания и Франция, Аржентина PK Холандия, 5-звездна Бразилия решителна битка последен подгласник,

5 щит армия срещу голям тъмен кон.Кое не е сърдечно?

Може би може да се каже, че истинското Световно първенство започна от сега!

Време на публикуване: 8 декември 2022 г