Expert in pantofi

15 ani de experiență în producție
je

Sferturile de finală ale Cupei Mondiale s-au născut Marocul a devenit cel mai mare cal negru!

În această dimineață devreme, ora Beijingului, după 120 de minute de timp regulamentar și o lovitură de penalty, Marocul a eliminat Spania cu un scor total de 3:0, devenind cel mai mare cal întunecat al acestei Cupe Mondiale!
Într-un alt joc, Portugalia a învins pe neașteptate Elveția cu 6-1, iar Gonzalo Ramos a organizat primul „hat trick” al acestei cupe”.

Până acum, sferturile de finală ale Cupei Mondiale s-au născut toate!În mod surprinzător, Marocul a devenit cel mai negru cal întunecat.
微信图片_20221208145208    În urma Cupei Mondiale din Rusia de acum patru ani, echipa Spaniei a căzut din nou în fața penalty-ului.Au timp liber de posesie, dar le lipsește schimbarea de ritm și capacitatea de a încheia jocul.

Există multe talente în echipa Spaniei, precum Garvey, în vârstă de 18 ani, care este cel mai tânăr titular din runda eliminatorie a Cupei Mondiale de la „regele” Pele în 1958.

Dar, din cauza tinereții sale, această echipă mai are nevoie de timp pentru a se stabili.Spania și Germania insistă ambele pe trecerea și controlul stilului,

dar acum se pare că au nevoie de atacanți mai capabili pentru a transforma avantajul în victorie.
微信图片_20221208150237
În ultima zi a optimilor de finală, Marocul pur și-a dat mâna cu Portugalia sălbatică pentru a ajunge în primii 8!

Acum, au mai rămas doar 8 meciuri de Cupa Mondială.După emoția și zgomotul de la începutul competiției,
Cupa Mondială actuală este cel mai înalt nivel din lumea reală de luptă decisivă verde!

Aruncă o privire la următoarele jocuri: Marea Britanie și Franța, Argentina PK Olanda, Brazilia de 5 stele luptă decisivă ultimul vicecampionat,

5 scut armata împotriva calului mare întunecat.Care dintre ele nu este inimă la inimă?

Poate se poate spune că adevărata Cupă Mondială a început de acum înainte!

Ora postării: 08-12-2022