Apavu eksperts

15 gadu ražošanas pieredze
je

Pasaules kausa ceturtdaļfināli dzimuši Maroka kļuva par lielāko tumšo zirgu!

Šorīt agri pēc Pekinas laika pēc 120 minūtēm pamatlaika un soda metienu Maroka ar kopējo rezultātu 3:0 izslēdza Spāniju, kļūstot par šī Pasaules kausa lielāko tumšo zirdziņu!
Citā spēlē Portugāle negaidīti ar 6:1 pārspēja Šveici, un Gonsalo Ramoss sarīkoja pirmo šī kausa "hat trick".

Pagaidām Pasaules kausa ceturtdaļfināli ir dzimuši!Pārsteidzošā kārtā Maroka ir kļuvusi par melnāko tumšo zirgu.
微信图片_20221208145208    Pēc Pasaules kausa izcīņas Krievijā pirms četriem gadiem Spānijas izlase kārtējo reizi krita soda sitiena atzīmes priekšā.Viņiem ir brīvs spēles laiks, taču viņiem trūkst ritma maiņas un spējas beigt spēli.

Spānijas izlasē ir daudz talantu, piemēram, 18 gadus vecais Gārvijs, kurš ir jaunākais startētājs Pasaules kausa izslēgšanas turnīrā kopš "karaļa" Peles 1958. gadā.

Taču jaunības dēļ šai komandai vēl ir vajadzīgs laiks, lai iekārtotos.Gan Spānija, gan Vācija uzstāj uz piespēlēm un kontroles stilu,

bet tagad izskatās, ka viņiem tiešām vajag spējīgākus uzbrucējus, lai pārsvaru pārvērstu uzvarā.
微信图片_20221208150237
Pēdējā astotdaļfināla dienā tīrā Maroka sadevās rokās ar mežonīgo Portugāli, lai iekļūtu labāko astoņniekā!

Šobrīd Pasaules kausa izcīņā atlikušas tikai 8 spēles.Pēc satraukuma un trokšņa sacensību sākumā,
pašreizējais Pasaules kauss ir pasaulē augstākā līmeņa zaļā izšķirošā cīņa!

Apskatiet nākamās spēles: Lielbritānija un Francija, Argentīna PK Holland, 5 zvaigžņu Brazīlijas izšķirošā cīņa, pēdējā vicečempione,

5 vairoga armija pret lielo tumšo zirgu.Kura no tām nav no sirds uz sirdi?

Varbūt var teikt, ka no šī brīža sākās īstais Pasaules kauss!

Izlikšanas laiks: Dec-08-2022