Kingaekspert

15 aastat tootmiskogemust
je

MM-i veerandfinaalid sündisid Marokost sai suurim tume hobune!

Pekingi aja järgi täna varahommikul kaotas Maroko pärast 120-minutilist normaalaega ja penaltiseeriat Hispaania koguskooriga 3:0, saades selle MM-i suurimaks tumedaks hobuseks!
Teises mängus võitis Portugal ootamatult Šveitsi 6:1 ja Gonzalo Ramos tegi selle karika esimese "kübaratriki".

Seni on MM-i veerandfinaalid kõik sündinud!Üllataval kombel on Marokost saanud mustim tume hobune.
微信图片_20221208145208    Pärast nelja aasta tagust Venemaal peetud MM-i langes Hispaania koondis taas kord penaltipunkti ette.Neil on vaba mänguaeg, kuid neil puudub rütmimuutus ja oskus mäng lõpetada.

Hispaania koondises on palju talente, näiteks 18-aastane Garvey, kes on MM-i väljalangemisvoorus noorim startija pärast "kuningas" Pele't 1958. aastal.

Kuid oma nooruse tõttu vajab see meeskond veel aega, et sisse elada.Hispaania ja Saksamaa nõuavad nii söödu- kui ka kontrollimisstiili,

aga nüüd tundub, et neil on vaja võimekamaid ründajaid, et eelis võiduks pöörata.
微信图片_20221208150237
Kaheksandikfinaali viimasel päeval lõi puhas Maroko käed metsiku Portugaliga, et pääseda 8 parema hulka!

Nüüd on MM-ist jäänud vaid 8 mängu.Peale elevust ja kära võistluse alguses,
praegune MM on reaalse maailma kõrgeim roheliste otsustav lahing!

Heitke pilk järgmistele mängudele: Suurbritannia ja Prantsusmaa, Argentina PK Holland, 5-tärni Brasiilia otsustav lahing, viimane koht,

5 kilbiarmee suure tumeda hobuse vastu.Milline neist ei ole südamest südamesse?

Võib-olla võib öelda, et nüüdsest algas tõeline MM!

Postitusaeg: detsember 08-2022