Shose ekspert

15 vite eksperiencë në prodhim
 • trh

rreth nesh

mirë se vini në faqen tonë të internetit

Jinjiang Jianer Shoes&Garments Co., Ltd. është një koleksion i projektimit, kërkimit dhe zhvillimit, prodhimit, shitjes si një nga kompanitë moderne. ne kemi 15 vjet përvojë në fushën e këpucëve.Kompania jonë mbulon më shumë se 8000 metra katrorë dhe 4 linja prodhimi dhe 1 linjë prodhimi automatizimi. Të jetë në gjendje të organizojë porosi dhe mallra të aksioneve për klientët dhe të ofrojë shërbime me cilësi të lartë, çmim të ulët dhe efikasitet të lartë.Menaxhimi i rreptë dhe klienti i pari është objektivi i biznesit të kompanisë sonë. Mirë se vini ngrohtësisht për të vizituar dhe blerë nga e gjithë bota.

Lexo më shumë

Lajme & Ngjarje

mësoni për ne
 • Maroku ka lindur çerekfinalet e Kupës së Botës...
  22-12-08
  Herët në mëngjes, në kohën e Pekinit, pas 120 minutash të rregullt dhe penalltive, Maroku eliminoi Spanjën me rezultatin total 3:0, duke u bërë kali më i madh i errët i këtij Botërori!...
 • Si të zgjidhni produktin e duhur të pantoflave
  22-11-16
  E para është materiali i pantoflave.Materialet e ndryshme kanë përparësi të ndryshme.Merrni parasysh avantazhet dhe disavantazhet e materialit dhe në fund zgjidhni pantoflat që ju pëlqejnë...
 • Si mund ta personalizoj logon time me një...
  22-11-02
  Si mund ta personalizoj logon time me një sasi të vogël?është pyetje e mirë Siç e dinë të gjithë, fabrikat kanë kërkesa për MOQ.normalisht sasia është të paktën rreth 100 copë për një logo printi...
 • A e dini materialin e pantoflave në...
  22-10-12
  Ka shumë lloje.Dhe sot dua t'ju tregoj dy materiale Microfiber është një lloj pëlhure dhe kamoshi i lopës është lëkurë lope.Kamoshi i lopës do të jetë më i frymëmarrjes dhe rezistent ndaj konsumit.Zakonisht zgjedhim...
 • Si të gjeni një furnizues të fortë?
  22-09-23
  Në fakt është pothuajse e pamundur të gjesh furnizues të fortë për bizneset e vogla.Kjo është e ashpër, por është realiteti.Premisa për çdo bashkëpunim është që 2 palë janë po aq të forta apo jo?...
Lexo më shumë