Шосе експерт

15 години искуство во производство
 • trh

за нас

добредојдовте на нашата веб-страница

Jinjiang Jianer Shoes&Garments Co., Ltd. е збирка на дизајн, истражување и развој, производство, продажба како една од современите компании. имаме 15-годишно искуство во областа на чевли.Нашата компанија покрива повеќе од 8000 квадратни метри и 4 производни линии и 1 производна линија за автоматизација. Бидете во можност да организирате нарачки и залихи на стоки за клиентите и да обезбедите услуги со висок квалитет, ниска цена и висока ефикасност.Строгото управување и клиентите на прво место се деловната цел на нашата компанија. Топло добредојдовте да ги посетите и купувате од целиот свет.

Прочитај повеќе

Вести и настани

научи за нас
 • Четвртфиналето на Светското првенство се роди Мароко...
  22-12-08
  Рано утрово по Пекинг по 120 минути регуларно време и изведување пенали, Мароко ја елиминира Шпанија со вкупен резултат 3:0, станувајќи најголемиот мрачен коњ на овој Мундијал!...
 • Како да изберете вистински производ за влечки
  22-11-16
  Првиот е материјалот на влечките.Различни материјали имаат различни предности.Разгледајте ги предностите и недостатоците на материјалот, а на крајот одберете ги влечките што ви се допаѓаат...
 • Како можам да го прилагодам моето лого со мала ...
  22-11-02
  Како можам да го прилагодам моето лого со мала количина?тоа е добро прашање Како што сите знаат, фабриките имаат барања за MOQ.нормално сумата е најмалку околу 100 парчиња за печатење на лого...
 • Дали го знаете материјалот на влечките во...
  22-10-12
  Постојат многу видови.И денес сакам да ви покажам два материјали Микрофибер е еден вид ткаенина, а кравјиот велур е говедска кожа.Кравјиот велур ќе биде повеќе дише и отпорен на абење.Ние обично избираме ...
 • Како да најдете силен снабдувач?
  22-09-23
  Всушност, речиси е невозможно да се најдат силни добавувачи за малите бизниси.Ова е сурово, но тоа е реалноста.Премисата за каква било соработка е дека 2 страни се подеднакво силни нели?...
Прочитај повеќе