Shose ekspert

15 vite eksperiencë në prodhim
je

Lajme

 • Lindi çerekfinalet e Kupës së Botës Maroku u bë kali më i madh i errët!

  Herët në mëngjes, në kohën e Pekinit, pas 120 minutash të rregullt dhe penalltive, Maroku eliminoi Spanjën me rezultatin total 3:0, duke u bërë kali më i madh i errët i këtij Botërori!Në një ndeshje tjetër, Portugalia mundi papritur Zvicrën 6-1 dhe Gonzalo Ramos vendosi "kapelën e parë...
  Lexo më shumë
 • Si të zgjidhni produktin e duhur të pantoflave

  E para është materiali i pantoflave.Materialet e ndryshme kanë përparësi të ndryshme.Merrni parasysh avantazhet dhe disavantazhet e materialit dhe në fund zgjidhni pantoflat që ju pëlqejnë, Së dyti, ne të gjithë duam që pantoflat tona të duken mirë, prandaj sigurohuni që të mund të tërhiqni vëmendjen dhe ...
  Lexo më shumë
 • Si mund ta personalizoj logon time me një sasi të vogël?

  Si mund ta personalizoj logon time me një sasi të vogël?është pyetje e mirë Siç e dinë të gjithë, fabrikat kanë kërkesa për MOQ.normalisht sasia është të paktën rreth 100 copë për një printim logoje.Në atë rast, është pothuajse e pamundur.për një startues të ri me buxhet të ngushtë për të pasur të tyren ...
  Lexo më shumë
 • A e dini materialin e çorapit të pantoflave?Shiko kete!

  Ka shumë lloje.Dhe sot dua t'ju tregoj dy materiale Microfiber është një lloj pëlhure dhe kamoshi i lopës është lëkurë lope.Kamoshi i lopës do të jetë më i frymëmarrjes dhe rezistent ndaj konsumit.Zakonisht zgjedhim kamoshi lope për të bërë sandalet tona prej tape, për t'i bërë më të rehatshme.Dhe nëse disa klientë duan një ...
  Lexo më shumë
 • Si të gjeni një furnizues të fortë?

  Në fakt është pothuajse e pamundur të gjesh furnizues të fortë për bizneset e vogla.Kjo është e ashpër, por është realiteti.Premisa për çdo bashkëpunim është që 2 palë janë po aq të forta apo jo?Pra, në përgjithësi, Fabrikat e Mëdha punojnë me Shitës të Mëdhenj, Fabrikat e Vogla punojnë me Shitës të Vogël.nese...
  Lexo më shumë
 • Si të gjykoni cilësinë e rrokullisjeve?

  Le ta shpjegojmë këtë sot!Hapi i parë, është të kontrolloni paketimin, Ky paketim mund ta mbrojë produktin mirë, Kontrolloni nëse cilësia është ajo që dëshironi.Hapi i dytë, kontrolloni që ambalazhi i jashtëm i rrokullisjeve të mos dëmtohet, kjo çantë OPP mund ta mbrojë mirë produktin e...
  Lexo më shumë
 • Fabrika Jianer është shumë e zënë

  Fabrika Jianer është shumë e zënë

  Dhjetor 2021, Jinjiang, Kinë-Dhjetor është një nga muajt më të ngarkuar për prodhim dhe Festivali i Pranverës së Kinës së shpejti do të festohet brenda një muaji.Festivali i Pranverës është festivali më madhështor në Kinë.Ardhja e Festivalit të Pranverës nuk do të thotë vetëm një festë ribashkimi, por për produktin...
  Lexo më shumë
 • A e njihni Ekspozitën Ndërkombëtare të Importit në Kinë?

  A e njihni Ekspozitën Ndërkombëtare të Importit në Kinë?

  Më 4 nëntor u hap Ekspozita e 4-të Ndërkombëtare e Importit në Kinë.Në ekspozitën kombëtare morën pjesë 58 vende dhe 3 organizata ndërkombëtare, dhe në ekspozitën e ndërmarrjeve u shfaqën afro 3000 ekspozues nga 127 vende dhe rajone, si dhe numri i vendeve dhe ndërmarrjeve ish...
  Lexo më shumë
 • Shumë vende në Kinë kufizojnë energjinë elektrike, a keni bërë një porosi për produktin që dëshironi?

  Shumë vende në Kinë kufizojnë energjinë elektrike, a keni bërë një porosi për produktin që dëshironi?

  DONGGUAN, Kinë - Ndërprerjet e energjisë elektrike dhe madje edhe ndërprerjet e energjisë kanë ngadalësuar ose mbyllur fabrikat në të gjithë Kinën ditët e fundit, duke shtuar një kërcënim të ri për ngadalësimin e ekonomisë së vendit dhe potencialisht duke rrënuar më tej zinxhirët e furnizimit global përpara sezonit të ngarkuar të blerjeve të Krishtlindjeve në Perëndim.Ka disa r...
  Lexo më shumë
 • Përfunduan me sukses Lojërat e 14-ta Kombëtare të Republikës Popullore të Kinës

  Përfunduan me sukses Lojërat e 14-ta Kombëtare të Republikës Popullore të Kinës

  Më 27 shtator përfunduan me sukses Lojërat e 14-ta Kombëtare të Republikës Popullore të Kinës.Stadiumi i Qendrës Olimpike Sportive Xi'an çoi në ceremoninë e mbylljes së Lojërave të 14-ta Kombëtare të Republikës Popullore të Kinës.Së bashku me melodinë e Lojërave të 14-ta Kombëtare të ...
  Lexo më shumë
 • Do t'ju çojë të mësoni Lojërat e 14-ta Kombëtare të Republikës Popullore të Kinës

  Do t'ju çojë të mësoni Lojërat e 14-ta Kombëtare të Republikës Popullore të Kinës

  Më 15 shtator 2021, Lojërat e 14-ta Kombëtare të Republikës Popullore të Kinës u hapën në provincën Shaanxi, Kinë.Lojërat e Parë Kombëtare të Republikës Popullore të Kinës u mbajtën në Pekin në vitin 1959 dhe kanë kaluar 62 vjet.Ky është një takim kombëtar gjithëpërfshirës sportiv, ...
  Lexo më shumë
 • Ekrani i teknologjisë së re

  Ekrani i teknologjisë së re

  Ndërsa kompania prezantoi disa teknologji të reja dhe pajisje të reja, të cilat përmirësonin efektivisht efikasitetin e punës dhe kapacitetin e prodhimit.Ajo u njoh pjesërisht nga qeveria dhe tërhoqi shumë kompani vëllezër për të vizituar dhe mësuar.Në seminar, CEO ynë z. Chen...
  Lexo më shumë
 • Prezantoni linjën e automatizuar të prodhimit

  Prezantoni linjën e automatizuar të prodhimit

  JianEr Shoes Company një fabrikë këpucësh profesionale.Ne kemi më shumë se 15 vjet përvojë në prodhimin e këpucëve.Në korrik 2020, ne prezantojmë pajisje të shumta automatizimi për të reduktuar punën dhe për të përmirësuar efikasitetin e punës.Të tilla si linja automatike e prodhimit, makinë prerëse kompjuterike, c...
  Lexo më shumë
 • Ndërtesa e re e kompanisë JianEr Shoes

  Ndërtesa e re e kompanisë JianEr Shoes

  Në shkurt 2018, në fillim të Vitit të Ri, ndërtesa e re e zyrës së JianEr Shoes Company u përfundua për të dekoruar.U zhvendosëm dhe filluam të punonim në ndërtesën e re.I urojmë JianEr Shoes Company një rritje të shëndetshme.Kjo ndërtesë ka gjashtë kate, çdo kat është 2000 ...
  Lexo më shumë